Shopping Weekend со -20% намалување на целиот асортиман
Shopping Weekend со -20% намалување на целиот асортиман
25. МАЈ четврток, дополнителни 20% попуст на целиот асортиман само во Sport Vision Мултибренд продавниците како и Outlet продавницата во С.Ц. Борис Трајкповски. 
Nike Air Zoom Vomero
Nike Air Zoom Vomero
Champion ТРЕНИНГ
Champion ТРЕНИНГ

Производи на намалување

5.754,00 MKD
7.192,01 MKD
8.990,00 MKD
1.752,00 MKD
2.190,00 MKD
2.690,00 MKD
3.352,00 MKD
4.190,00 MKD
5.890,00 MKD
2.712,00 MKD
3.390,00 MKD
3.890,00 MKD

ИЗДВОЈУВАМЕ

Издвоени производи

2.392,00 MKD
2.990,00 MKD
1.432,00 MKD
1.790,00 MKD
1.430,00 MKD
1.788,00 MKD
1.788,00 MKD
1.430,00 MKD
1.788,00 MKD
1.788,00 MKD
5.321,00 MKD
6.651,00 MKD
7.390,00 MKD
1.190,00 MKD
1.488,00 MKD
LEO
1.512,00 MKD
1.889,99 MKD
762,00 MKD
952,00 MKD
1.190,00 MKD
952,00 MKD
1.189,99 MKD
1.832,00 MKD
2.290,00 MKD
3.290,00 MKD
2.305,00 MKD
2.881,01 MKD
3.390,00 MKD

Актуелно

Shopping Weekend со дополнителни -20% намалување
Shopping Weekend со дополнителни -20% намалување
На ваше барање, до 28.мај, недела, во сите Sport Vision мултибренд продавници како&nb...
Подетално
Special OFFER од -20% на специјално издвоени производи
Special OFFER од -20% на специјално издвоени производи
Дали сте спремни за ново изненадување од нашиот Online Shop? Само за Вас Sport Vision ви подготви S...
Подетално
SHOPPING DAY  - 20% намалување на целиот асортиман
SHOPPING DAY - 20% намалување на целиот асортиман
Во сите мултибренд продавници на Sport Vision Macedonia добивате дополнителни -20% попуст ...
Подетално
20% НАМАЛУВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН
20% НАМАЛУВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН
23. МАЈ вторник, дополнителни 20% попуст на целиот асортиман само во Sport Vision Online shop-от. Ис...
Подетално
Комбинирај во мултибренд продавниците
Комбинирај во мултибренд продавниците
Со купени три производи добивате НЕВЕРОЈАТНО НАМАЛУВАЊЕ од -10% попуст на најскапиот ...
Подетално
Со вистинските патики до посакуваната цел
Со вистинските патики до посакуваната цел
За подобри перформанси, побрзо трчање и за леснотија при секој чекор Sport Vision од 18ти април до 6...
Подетално
НОВА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА – НАМЕНЕТА ЗА АКТИВНИ ЖЕНИ
НОВА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА – НАМЕНЕТА ЗА АКТИВНИ ЖЕНИ
Champion е добро познат бренд кој се издвојува по тоа што, покрај спортската гардероба која e идеалн...
Подетално
NIKE AIR ZOOM VOMERO 12 - Патики наменети за оние кои активно трчаат
NIKE AIR ZOOM VOMERO 12 - Патики наменети за оние кои активно трч...
Благодарејќи на најновите технолошки процеси во изработката на патиките, тимот на Nike дизајнери усп...
Подетално
Adidas BOOST - Дизајнирани за големи постигнувања
Adidas BOOST - Дизајнирани за големи постигнувања
На радост на сите љубители на трчањето, оваа пролет на пазарот на Македонија пристигнаа нови, стилиз...
Подетално
ГОЛЕМА распродажба во ОХРИД!
ГОЛЕМА распродажба во ОХРИД!
Од 12.ти (среда) до 15.ти април (сабота) ГОЛЕМА SPORT VISION РАСПРОДАЖБА во Охрид, на адреса ул. 7 Н...
Подетално
#NEOboomerang - НАГРАДЕН КОНКУРС
#NEOboomerang - НАГРАДЕН КОНКУРС
На Sport Vision Facebook и Instagram страниците се организира конкурс #NEOboomerang во кој ќе учеств...
Подетално
adidas NEO: микс на спортски и моден стил
adidas NEO: микс на спортски и моден стил
Зошто да изберете само еден стил, кога може да ги имате сите: аdidas NEO го овозможува тоа, мешање н...
Подетално
ПАТИКИ ЗА НОВИ ПРЕДИЗВИЦИ - PRINT SMOOTH
ПАТИКИ ЗА НОВИ ПРЕДИЗВИЦИ - PRINT SMOOTH
REEBOK PRINT SMOOTH за трчање во стил
Подетално
HYPERVENOM 3 – КОПАЧКА ДИЗАЈНИРАНА ЗА НАПАЃАЧИ
HYPERVENOM 3 – КОПАЧКА ДИЗАЈНИРАНА ЗА НАПАЃАЧИ
Новата Nike Hypervenom 3 копачка пред се е дизајнирана за две работи: брза промена на траекторијата ...
Подетално
REEBOK CROSSFIT ® NANO 7
REEBOK CROSSFIT ® NANO 7
НАЈДОБРИТЕ ПАТИКИ ЗА ТРЕНИНГ ЈА ОТВАРААТ 2017. ГОДИНА - REEBOK CROSSFIT ® NANO 7
Подетално

Брендови