за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
unisex
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
skechers
106 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 302690L-SMLT
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 400620L-BLK
Детски чизми
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 401504N-CCBK
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 400131L-BBLM
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски чизми
2.145 ДЕН
Заштеда 50%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 93164L-NVY
Детски кондури
1.196 ДЕН
Заштеда 60%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 93164L-TAN
Детски кондури
1.644 ДЕН
Заштеда 45%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-LPMT
Детски патики
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-BKMT
Детски патики
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400603N-BBOR
Детски патики
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310387L-WHT
Детски патики
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310527L-LIL
Детски патики
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400119L-BKLM
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302298L-LVMT
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310459L-LTPK
Детски патики
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310448L-LTPK
Детски патики
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.