за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
kosarka
63 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1383382-100
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1361901-005
Машка маица
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5966-010
Машка маица
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5956-436
Машка маица
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7465-687
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C982-001
Детска маица
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C903-782
Детска маица
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C903-023
Детска маица
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C982-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска маица
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C977-R0F
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска маица
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C981-001
Детска маица
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C977-001
Детска маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C978-B18
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска маица
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-001
Детска маица
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C903-023
Детска маица
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C978-001
Детска маица
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-023
Детска маица
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C975-001
Детска маица
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C987-W6N
Детска маица
556 ДЕН
Заштеда 60%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C984-023
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска маица
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C987-693
Детска маица
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN4500-100
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.