за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
kosarka
70 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7545-604
Машки дуксер
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
Машки дуксер
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ7466-705
Машки дуксер
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ4603-010
Женски дуксер
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ4603-576
Женски дуксер
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4599-576
Женски дуксер
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C973-B18
Детски дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 45C960-W6N
Детски дуксер
1.645 ДЕН
Заштеда 50%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4444-657
Машки дуксер
4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DZ0038-504
Машки дуксер
4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DN4717-504
Машки дуксер
4.117 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD8119-010
Машки дуксер
5.692 ДЕН
Заштеда 25%
7.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 85C973-B18
Детски дуксер
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 45C960-693
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски дуксер
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4850-011
Машки дуксер
3.892 ДЕН
Заштеда 25%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 45D008-023
Детски дуксер
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7237-133
Женски дуксер
5.167 ДЕН
Заштеда 25%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4782-658
Машки дуксер
3.892 ДЕН
Заштеда 25%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4271-010
Машки дуксер
4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX9870-010
Машки дуксер
4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7465-281
Машки дуксер
4.117 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.