за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Landing adidas

Оваа година изборот е едноставен! Подготвивме понуда на adidas која нема да остави рамнодушен ниту еден ученик.
Почетокот на учебната година е позабавен ако го понесете вашиот омилен бренд!