за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
fudbal
89 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа UME213M401-3A
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
236 ДЕН
Заштеда 60%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Се што ја покажува вашата фудбалска гордост се наоѓа на оваа унисекс фудбалска торба ad...
544 ДЕН
Заштеда 50%
1.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054001-10
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
236 ДЕН
Заштеда 60%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054003-10
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
236 ДЕН
Заштеда 60%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054007-34
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
196 ДЕН
Заштеда 60%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054007-02
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
174 ДЕН
Заштеда 40%
290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054007-01
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
196 ДЕН
Заштеда 60%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054007-10
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
196 ДЕН
Заштеда 60%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054003-34
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054003-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
236 ДЕН
Заштеда 60%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054003-02
196 ДЕН
Заштеда 60%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054006-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
276 ДЕН
Заштеда 60%
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054006-34
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
276 ДЕН
Заштеда 60%
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054006-10
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
276 ДЕН
Заштеда 60%
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи SX4120-402
483 ДЕН
Заштеда 30%
690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.