за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Corner kids

Понудата на новата колекција за момчиња и девојчиња во нашиот online shop никогаш не била поинтересна.
Ви претставуваме модели за сите возрасти, дизајнирани за да го следат правилниот раст и развој на вашите најмали.
Исто така, нудат и атрактивни бои и впечатливи кроеви!