за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
116 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV3975-002
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2617-004
Патики за тренинг за возрасни
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV3975-200
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DM0829-403
Машки патики за тренинг
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Детски патики
1.133 ДЕН
Заштеда 40%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9019-300
Патики за тренинг за возрасни
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DA1350-434
Машки патики за тренинг
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9009-001
Женски патики за тренинг
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH3394-403
Машки патики за тренинг
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики за тренинг
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026021-302
Машки патики за тренинг
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026021-001
Машки патики за тренинг
5.993 ДЕН
Заштеда 25%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025437-100
Детски патики
7.693 ДЕН
Заштеда 30%
10.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-601
Женски патики за тренинг
5.993 ДЕН
Заштеда 25%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-102
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за тренинг
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO9837-601
Женски патики за тренинг
5.934 ДЕН
Заштеда 40%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3396-100
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тренинг
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки патики за тренинг
5.910 ДЕН
Заштеда 20%
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CQ9545-600
Женски патики за тренинг
2.754 ДЕН
Заштеда 40%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.