за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
128 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV3975-002
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2617-004
Патики за тренинг за возрасни
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV3975-200
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DM0829-403
Машки патики за тренинг
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Детски патики
1.133 ДЕН
Заштеда 40%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9019-300
Патики за тренинг за возрасни
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DA1350-434
Машки патики за тренинг
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9009-001
Женски патики за тренинг
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH3394-403
Машки патики за тренинг
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики за тренинг
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026021-302
Машки патики за тренинг
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026021-001
Машки патики за тренинг
5.993 ДЕН
Заштеда 25%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025437-100
Детски патики
7.693 ДЕН
Заштеда 30%
10.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-601
Женски патики за тренинг
5.993 ДЕН
Заштеда 25%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-102
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за тренинг
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DO9837-601
Женски патики за тренинг
5.934 ДЕН
Заштеда 40%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3396-100
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тренинг
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки патики за тренинг
5.910 ДЕН
Заштеда 20%
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CQ9545-600
Женски патики за тренинг
2.754 ДЕН
Заштеда 40%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.