Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1185 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CK7444-010
2.290 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211M104-01
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8168-573
2.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5559-615
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.288 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-017
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-615
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 48 cm x 16 cm x 31 cm
Ранец
2.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
888 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.688 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.688 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CK4237-010
3.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F117-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-12
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 8B0503-023
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0505-023
2.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-814
Подгответе се за на училиште со Nike ранецот за деца. Неговата издржлива конструкција с...
Детски училишен ранец - унисекс
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 7A0505-023
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 8B0503-GEH
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.

string(0) ""
string(0) ""