за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Хеланки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
169 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FN3141-675
Женски хеланки
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FN4148-010
Женски хеланки
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DQ6013-010
Женски хеланки
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DD8015-010
Детски хеланки
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ5897-850
Женски хеланки
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FB7950-010
Машки хеланки
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ6015-716
Женски хеланки
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1380859-410
Женски хеланки
4.089 ДЕН
Заштеда 35%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1365338-963
Женски хеланки
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Хеланки 1365336-600
Женски хеланки
1.944 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377058-001
Женски хеланки
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Хеланки 1365336-628
Женски хеланки
1.944 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најпрепознатливите, а некои ќе кажат и типично спортско парче облека, секако тоа се хеланките. Тие уште од самиот почеток, се сметаат за многу важен елемент од спортските варијанти за тренинг, одењето на фитнес или трчање, додека lifestyle хеланките станаа тренд пред неколку сезони.

Хеланките се сметаат за најдобар избор за спортските активности пред се затоа што не сметаат за време на вежбањето, меѓутоа и поради тоа што одржуваат топлина, со што процесот на ладење на телото за време и после тренингот значително се успорува. Понудата на Sport Vision ја сочинуваат машки хеланки, женски хеланки и хеланки за девојчиња од препознатливи светски брендови. Помеѓу моделите секако се издвојуваат три-четврт варијантите, и тоа за трчање, тренинг или фитнес, меѓутоа и од долгите варијанти кои имаат иста намена.

Со хеланките целосно се прикладни и маиците, дуксерите, јакните, меѓутоа и патики кои ќе и дадат посебен печат на секоја ваша комбинација. Комбинирајте ги со посебно внимание, по боја, дезен или по модел, и пронајдете ја најдобрата спортска комбинација за секој тренинг, меѓутоа и lifestyle варијантата за секој ден.