за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Хеланки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
trcanje
40 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DM7318-610
Женски хеланки за трчање
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1379308-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки хеланки за трчање
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FB7612-237
Женски хеланки за трчање
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DV9307-246
Машки хеланки за трчање
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FB4656-010
Женски хеланки за трчање
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FB7612-010
Женски хеланки за трчање
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки хеланки за трчање
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1373326-437
Женски хеланки за трчање
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски хеланки за трчање
2.022 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DX0948-010
Женски хеланки за трчање
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1368266-001
Женски хеланки за трчање
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
2.633 ДЕН
Заштеда 40%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1373444-001
Женски хеланки за трчање
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DM7555-010
Женски хеланки за трчање
6.792 ДЕН
Заштеда 20%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DD4423-010
Женски хеланки за трчање
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DM7487-610
Женски хеланки за трчање
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1369773-001
Женски хеланки за трчање
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
3.353 ДЕН
Заштеда 40%
5.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски хеланки за трчање
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DD4423-273
Женски хеланки за трчање
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најпрепознатливите, а некои ќе кажат и типично спортско парче облека, секако тоа се хеланките. Тие уште од самиот почеток, се сметаат за многу важен елемент од спортските варијанти за тренинг, одењето на фитнес или трчање, додека lifestyle хеланките станаа тренд пред неколку сезони.

Хеланките се сметаат за најдобар избор за спортските активности пред се затоа што не сметаат за време на вежбањето, меѓутоа и поради тоа што одржуваат топлина, со што процесот на ладење на телото за време и после тренингот значително се успорува. Понудата на Sport Vision ја сочинуваат машки хеланки, женски хеланки и хеланки за девојчиња од препознатливи светски брендови. Помеѓу моделите секако се издвојуваат три-четврт варијантите, и тоа за трчање, тренинг или фитнес, меѓутоа и од долгите варијанти кои имаат иста намена.

Со хеланките целосно се прикладни и маиците, дуксерите, јакните, меѓутоа и патики кои ќе и дадат посебен печат на секоја ваша комбинација. Комбинирајте ги со посебно внимание, по боја, дезен или по модел, и пронајдете ја најдобрата спортска комбинација за секој тренинг, меѓутоа и lifestyle варијантата за секој ден.