за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Fudbal landing

Време е за победа!
Ајде да играме и навиваме заедно, затоа што фудбалот е тимска игра која сите ја сакаме.

Активно тренираш или само навиваш за омилениот тим?
Пронајди ја својата поддршка во некој од водечките модели за фудбал - голем избор на дресови, тренерки, дуксери и долни делови се на само еден клик од тебе.
Погледни ја понудата!

Подетално

Дали знаеш дека облеката која ја носиш влијае на твоите резултати?
Подготви се за апсолутна доминација на теренот со патиките и копачките од колекциите на водечките брендови, кои се дизајнирани за различни подлоги.
Пронајди ги твоите, веднаш!

Подетално

Љубовта кон фудбалот се развива од мали нозе!
Затоа е важно секој чекор на тревата да биде сигурен.
Овозможете им да уживаат максимално во играта, со облека и опрема за деца од сите возрасти.

Фудбалската игра ти отвора безброј нови можности.
Откриј свет полн со предизвици и уживај во секој момент на теренот со фукнционална и
модерна опрема на спортските брендови која ќе ти помогне да ги оствариш најдобрите резултати.

ОДБЕРЕТЕ ОБУВКИ СПОРЕД ПОДЛОГАТА НА КОЈА ИГРАТЕ

Погледни ја комплетната фудбалска понуда и пронајди ја својата поддршка, било да си на теренот или го бодриш својот тим од трибините.