за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренерка

по страна
maski
37 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1366212-006
Машки тренерки
2.853 ДЕН
Заштеда 35%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1379768-001
Машки тренерки
4.543 ДЕН
Заштеда 35%
6.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
6.433 ДЕН
Заштеда 30%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
4.193 ДЕН
Заштеда 30%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки тренерки
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1379592-003
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки тренерки
2.909 ДЕН
Заштеда 45%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1366212-005
Машки тренерки
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка 1365402-045
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Машки тренерки
2.895 ДЕН
Заштеда 50%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
4.933 ДЕН
Заштеда 35%
7.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
2.956 ДЕН
Заштеда 60%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки тренерки
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
3.568 ДЕН
Заштеда 35%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
3.701 ДЕН
Заштеда 30%
5.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки тренерки
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка 1365402-012
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Машки тренерки
3.534 ДЕН
Заштеда 40%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки тренерки
3.438 ДЕН
Заштеда 35%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
3.438 ДЕН
Заштеда 35%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки тренерки
2.645 ДЕН
Заштеда 50%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.