Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
64 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
array(0) {
}
3.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни де...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.488 ДЕН
Големина
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка LTS183300-07
Детски тренерки
array(0) {
}
3.090 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 1363380-002
Детски тренерки
array(0) {
}
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Disney Mickey Mouse Summerset е детски комплет кој носи фантазија и радост во де...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен ...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Големина
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike JDB JUMPMAN TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен к...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
array(0) {
}
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
array(0) {
}
2.391 ДЕН
Заштеда 25%
3.188 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
array(0) {
}
2.874 ДЕН
Заштеда 40%
4.790 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тр...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike Toddler Color-Block Crew and Joggers Set се детски тренерки со модерен дизајн наме...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.190 ДЕН
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерките Nike Infant Jordan Jumpman за мали деца се состои од долен дел и горен дел ш...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1360671-420
Детски тренерки
array(0) {
}
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка 1360671-001
Детски тренерки
array(0) {
}
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
JORDAN SPACE GLITCH PO SET се тренерки за бебиња со препознатлив изглед на овој познат ...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Големина
2T
3T
4T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas DISNEY MINNIE MOUSE SUMMER SET е детски сет со безвременски дизајн од култен бре...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.088 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Бидете поблиску до целта во овие аdidas BOYS COLORBLOCK BOS LOGO TRACKSUIT тренерки за ...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.790 ДЕН
Заштеда 20%
3.488 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Вашето бебе ќе изгледа супер и ќе се чувствува одлично во adidas Infants Disney Mickey ...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.625 ДЕН
Заштеда 15%
3.088 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas adicolor SST Tracksuit е тренерка која им овозможува на децата удобност и слобод...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.988 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Infants Disney Mickey Mouse Summerset 2 е детски комплет кој носи фантазија и ра...
Детски тренерки
array(0) {
}
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Започнете го денот инспирирани од adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit. Оваа трене...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas XFG 3-STRIPES PRIMEGREEN TRACKSUIT се тренерки за девојчиња кои топлат пред и по...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за девојчиња кои овозможуваат целодневе...
Детски тренерки
array(0) {
}
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Големина
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.