Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
834 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183304-50
array(0) {
}
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183307-50
array(0) {
}
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183217-02
array(0) {
}
1.862 ДЕН
Заштеда 15%
2.190 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183211-40
array(0) {
}
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183211-02
array(0) {
}
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183114-48
array(0) {
}
1.862 ДЕН
Заштеда 15%
2.190 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183102-50
array(0) {
}
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183200-50
array(0) {
}
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183218-07
array(0) {
}
2.287 ДЕН
Заштеда 15%
2.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
2.285 ДЕН
Заштеда 15%
2.688 ДЕН
Големина
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183305-07
array(0) {
}
1.437 ДЕН
Заштеда 15%
1.690 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183200-02
array(0) {
}
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 183203-23
array(0) {
}
2.287 ДЕН
Заштеда 15%
2.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
3.137 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183109-36
array(0) {
}
1.607 ДЕН
Заштеда 15%
1.890 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183202-50
array(0) {
}
1.437 ДЕН
Заштеда 15%
1.690 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183116-03
array(0) {
}
2.117 ДЕН
Заштеда 15%
2.490 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183208-40
array(0) {
}
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP183125-07
array(0) {
}
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
2XL
3XL
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.