Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Качкет

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
52 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 8A2319-A4Y
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.188 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет AV8055-675
990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CW6410-010
2.090 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CW6410-687
2.090 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
688 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет AV8055-010
990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
688 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет AV8055-657
Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен ...
Капа
990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет CW5871-010
Nike Kids 'Beanie е удобна и топла детска капа дизајнирана за зимско време. Направе...
Детска капа
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 9A1795-650
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
Капа
893 ДЕН
Заштеда 25%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CU7262-601
Женската капа Nike Sportswear ќе ви служи кога времето надвор е сончево. Работ е малку ...
Женска капа
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 628683-355
1.095 ДЕН
Заштеда 45%
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 889775-223
1.095 ДЕН
Заштеда 45%
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет AV8015-438
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет CU7262-100
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 8A2319-R78
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 8A2319-023
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 7A2854-023
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
630 ДЕН
Заштеда 20%
788 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFM
Pročitajte

Додатоците станаа неизбежен дел од наши дневни и вечерни варијанти. Сепак, еден од нив, без разлика дали зборуваме за спортски или lifestyle дневни комбинации, со сигурност владее во стилот на најпопуларните спортисти и љубителите на впечатливиот стајлинг. Во прашање е качкетот - детаљ што го заслужува целото внимание што го добива.

Понудата на Sport Vision, според тоа, се состои од спортски и lifestyle капи и качкети од брендовите Nike, Adidas, Champion, Under Armor и Umbro. Голема предност на овој моден спортски детаљ е неговата практична страна, но и естетска вредност, така што капите може да се носат дури и во деновите кога нема сонце. Сепак, обично ги носиме во сончев ден, а во зависност од активноста, избираме различни модели. Затоа е многу важно да се знае разликата помеѓу моделите на капи наменети за различни спортови, затоа што материјалите и технологиите од кои се направени се сосема различни.

Качкетите/капите за трчање, на пример, се направени да имаат детали кои овозможуваат потта полесно да испарува, додека кошаркарските капчиња се повеќе урбани, кои можат да се носат со кошаркарски шорцеви и кошаркарски маици, но се целосно прифатливи дури и кога станува збор за опуштените дневни комбинации. Меѓу овие модели на капи, најпопуларни во последно време се т.н. snapback капчиња.

Разновидноста на брендови, бои и дизајни сигурно ќе ве привлече кон понудата на Sport Vision. Изберете ги мудро, во согласност со целта, но и со вашите потреби, и веднаш штом ќе одлучите за моделите што најмногу ви одговараат, нарачајте ги Online.

string(0) ""
string(0) ""