за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
253 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DX0074-657
Женски дуксер
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4850-010
Машки дуксер
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ4830-326
Машки дуксер
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379775-573
Женски дуксер
4.543 ДЕН
Заштеда 30%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379772-001
Женски дуксер
4.963 ДЕН
Заштеда 30%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-001
Детски дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-025
Детски дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379811-390
Машки дуксер
4.089 ДЕН
Заштеда 35%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379755-390
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379794-001
Детски дуксер
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379813-801
Машки дуксер
3.894 ДЕН
Заштеда 35%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380112-114
Машки дуксер
6.754 ДЕН
Заштеда 35%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1373878-294
Машки дуксер
4.219 ДЕН
Заштеда 35%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379684-011
Машки дуксер
3.179 ДЕН
Заштеда 35%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379684-001
Машки дуксер
3.179 ДЕН
Заштеда 35%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1329293-600
Машки дуксер
2.334 ДЕН
Заштеда 35%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1373877-002
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
3.764 ДЕН
Заштеда 35%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380107-001
Машки дуксер
3.049 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5401-309
Машки дуксер
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380186-114
Женски дуксер
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.