за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1427 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер BV2654-365
Машки дуксер
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD2925-655
Детски дуксер
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN8615-208
Детски дуксер
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FB7921-672
Машки дуксер
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN1897-010
Женски дуксер
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN2634-010
Машки дуксер
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN2634-677
Машки дуксер
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA241G602-74
Детски дуксер
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 678995-01
Машки дуксер
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски дуксер
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Машки дуксер
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски дуксер
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FD2979-450
Детски дуксер
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 678995-33
Машки дуксер
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7290-508
Машки дуксер
6.201 ДЕН
Заштеда 10%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5860-615
Женски дуксер
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Машки дуксер
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FB7921-113
Машки дуксер
6.153 ДЕН
Заштеда 30%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.