за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
trcanje
105 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN2581-605
Женска маица за трчање
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN2618-100
Женска маица за трчање
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DV9315-412
Машка маица за трчање
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ3914-053
Машка маица за трчање
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB6868-254
Машка маица за трчање
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD0124-100
Машка маица за трчање
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Машка маица за трчање
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FD0124-010
Машка маица за трчање
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX0870-060
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица за трчање
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DM4753-655
Машка маица за трчање
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FJ2354-113
Машка маица за трчање
1.813 ДЕН
Заштеда 30%
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DM4753-310
Машка маица за трчање
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица 1361469-400
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица за трчање
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица 1361469-369
Машка маица за трчање
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица 1361469-628
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица за трчање
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1361371-963
Женска маица за трчање
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.