за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1227 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C982-001
Детска маица
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 76L871-001
Детска маица
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN2798-440
Женска маица
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9831-010
Машка маица за фудбал
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 95C903-782
Детска маица
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица 1382915-449
Машка маица
1.341 ДЕН
Заштеда 21%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 8CF315-BIS
Детска маица
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C903-023
Детска маица
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 8CF394-EGM
Детска маица
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 4CF479-023
Детска маица
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1934811020
Машка маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1934591562
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C982-001
Детска маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
2.239 ДЕН
Заштеда 10%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1680051353
Машка маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 4CF480-001
Детска маица
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 3CF480-001
Детска маица
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1680051027
Машка маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C977-R0F
Детска маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1680051277
Машка маица
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 8CF315-001
Детска маица
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV5325-100
Детска маица
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1382796-731
Машка маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 4CF480-EGM
Детска маица
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.