за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
trening
1152 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DX0074-657
Женски дуксер
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4850-010
Машки дуксер
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ4830-326
Машки дуксер
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379775-573
Женски дуксер
4.543 ДЕН
Заштеда 30%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379772-001
Женски дуксер
4.963 ДЕН
Заштеда 30%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-001
Детски дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379791-025
Детски дуксер
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379811-390
Машки дуксер
4.089 ДЕН
Заштеда 35%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379755-390
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379794-001
Детски дуксер
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379813-801
Машки дуксер
3.894 ДЕН
Заштеда 35%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380112-114
Машки дуксер
6.754 ДЕН
Заштеда 35%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1373878-294
Машки дуксер
4.219 ДЕН
Заштеда 35%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379684-011
Машки дуксер
3.179 ДЕН
Заштеда 35%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379684-001
Машки дуксер
3.179 ДЕН
Заштеда 35%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1329293-600
Машки дуксер
2.334 ДЕН
Заштеда 35%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1373877-002
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
3.764 ДЕН
Заштеда 35%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380107-001
Машки дуксер
3.049 ДЕН
Заштеда 35%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5401-309
Машки дуксер
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1380186-114
Женски дуксер
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.