Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Потник

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Возраст
Големина
Цена
26 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.J0.052.OS
413 ДЕН
Заштеда 30%
590 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.J1.052.OS
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
444 ДЕН
Заштеда 50%
888 ДЕН
Големина
OSFY
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
594 ДЕН
Заштеда 50%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.KN.03.001.OS
600 ДЕН
Заштеда 45%
1.090 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.KN.03.100.OS
600 ДЕН
Заштеда 45%
1.090 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.KN.02.001.OS
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.KN.03.471.OS
600 ДЕН
Заштеда 45%
1.090 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.04.689.OS
270 ДЕН
Заштеда 45%
490 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник J.KN.01.010.OS
593 ДЕН
Заштеда 25%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.F9.031.OS
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник J.KN.01.605.OS
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.F8.125.OS
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.05.437.OS
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.05.078.OS
435 ДЕН
Заштеда 45%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.F9.125.OS
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.F8.435.OS
435 ДЕН
Заштеда 45%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.F8.031.OS
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.07.710.OS
196 ДЕН
Заштеда 60%
490 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Потник N.NN.05.116.OS
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Големина
OG
NS
Pročitajte

Едно лице има од два до четири милиони потни жлезди чија функција е зголемена за време на тренинг, односно вклучување во каква било физичка активност. Улогата на овие жлезди е навистина голема, затоа што тие придонесуваат за регулирање на телесната температура, но и за протерување на токсините, поради што потењето се смета за процес кој носи бројни придобивки за нашето тело. Сепак, потта за време на тренинг или натпревар може да ви пречи.

Во понудата на Sport Vision Online Shop, може да најдете потник за глава, раце, за мажи и жени. Тие се прилагодени за различни спортисти, така да можете да најдете потници за тенисери, потници за кошаркари и др... Секој од нив е направен од материјали што ја апсорбираат потта и придонесуваат за полесно функционирање на теренот или во салата.

Покрај потниците, крпите секогаш се при рака за време на тренингот, додека капите се уште еден детал што придонесува за полесно справување со потта. Голема улога во овој процес игра спортската облека.

Можете да нарачате потници и спортска облека од Sport Vision Online Shop. Најдете ги варијантите што ви се најприфатливи и уживајте во тренингот од почеток до крај.

string(0) ""
string(0) ""