за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
2579 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 921826-022
Машки патики
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2615-105
Машки патики за трчање
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB3057-104
Детски патики
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3770-100
Женски патики
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ6040-403
Детски патики
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Патики DJ6040-010
Детски патики
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 687977-114
Машки патики
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA6364-101
Машки патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW4555-015
Машки патики
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX4985-003
Патики за кошарка за возрасни
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ6039-403
Детски патики
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR2670-011
Женски патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3975-200
Женски патики за тренинг
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH6789-118
Женски патики
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ6039-010
Детски патики
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AO2372-410
Детски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3869-110
Детски патики
7.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DM0829-403
Машки патики за тренинг
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241M107-04
Машки патики за фудбал
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241M104-61
Машки патики за фудбал
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400617L-CCBL
Детски патики
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B116-01
Детски патики за фудбал
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 402303N-CCYL
Детски патики
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.