Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Бренд
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
fudbal
414 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F99938
1.990,00 MKD
Заштеда 20%
2.488,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7371-070
3.432,00 MKD
Заштеда 20%
4.290,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO0571-600
4.312,00 MKD
Заштеда 20%
5.390,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO0400-600
2.392,00 MKD
Заштеда 20%
2.990,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7345-070
2.952,00 MKD
Заштеда 20%
3.690,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO0399-600
2.392,00 MKD
Заштеда 20%
2.990,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики D97988
3.911,00 MKD
Заштеда 30%
5.588,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO0570-600
4.312,00 MKD
Заштеда 20%
5.390,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMSW191127-02
1.533,00 MKD
Заштеда 30%
2.190,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""