за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics GEL-CONTEND 8
Код на производ: 1012B320-602
Asics

Asics GEL-CONTEND 8

Код на производ: 1012B320-602
Asics GEL-CONTEND 8 женските патики за трчање обезбедуваат мекост, поддршка и стабилност за секој чекор што го правите. Горниот дел е направен од мека мрежа која нежно се прилагодува на природното движење на стапалото. Совршени се за трчање, фитнес или секојдневни активности. Тие обезбедуваат поголема мекост под нозете благодарение на технологијата AMPLIFOAM. Во средниот ѓон, со помош на GEL® технологијата, се обезбедува удобност и одлично амортизирање. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови гарантира напредна тракција на различни терени. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Со врзување Мрежест горен дел AMPLIFOAM технологија ГЕЛ технологија за задна нога Технологија на GUIDANCE LINE Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Asics GEL-CONTEND 8 женските патики за трчање обезбедуваат мекост, поддршка и стабилност за секој чекор што го правите. Горниот дел е направен од мека мрежа која нежно се прилагодува на природното движење на стапалото. Совршени се за трчање, фитнес или секојдневни активности. Тие обезбедуваат поголема мекост под нозете благодарение на технологијата AMPLIFOAM. Во средниот ѓон, со помош на GEL® технологијата, се обезбедува удобност и одлично амортизирање. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови гарантира напредна тракција на различни терени. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Мрежест горен дел
 • AMPLIFOAM технологија
 • ГЕЛ технологија за задна нога
 • Технологија на GUIDANCE LINE
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Намена Трчање
  Боја Розе
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Asics GEL-CONTEND 8
  Патики
  Asics GEL-CONTEND 8