за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
Код на производ: 382884-14
PUMA

PUMA Pacer Future

Код на производ: 382884-14
Puma Pacer Future се модерни машки патики инспирирани од трчање по патека. Тие се карактеризираат со удобна конструкција и TPU засилување кое обезбедува одлична странична и медијална поддршка на стапалото. Цврстиот ѓон обезбедува дополнителен стисок, додека горниот дел носи карактеристики на патиките и смел бренд за урбан изглед. Слојот SoftFoam+ обезбедува супериорна удобност и оптимална удобност за секој чекор што го правите. Идеална комбинација на удобност и добар стил за секој ден. Спецификација: Плиток профил Врвки TPU засилување на горниот дел SoftFoam+ Гумен ѓон.
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41 26.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5 27.5
 • 43 43 28
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5 29
 • 45 45 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Puma Pacer Future се модерни машки патики инспирирани од трчање по патека. Тие се карактеризираат со удобна конструкција и TPU засилување кое обезбедува одлична странична и медијална поддршка на стапалото. Цврстиот ѓон обезбедува дополнителен стисок, додека горниот дел носи карактеристики на патиките и смел бренд за урбан изглед. Слојот SoftFoam+ обезбедува супериорна удобност и оптимална удобност за секој чекор што го правите. Идеална комбинација на удобност и добар стил за секој ден.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • TPU засилување на горниот дел
 • SoftFoam+
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392718-01
  8.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389236-02
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393148-01
  4.963 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA Pacer Future
  Патики
  PUMA Pacer Future