за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Обувки
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
kosarka
29 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX5359-400
Детски патики за кошарка
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025617-401
Детски патики за кошарка
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW6737-002
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики за кошарка
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DC5216-602
Детски патики
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV8995-102
Детски патики за кошарка
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DC5216-005
Детски патики за кошарка
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV8994-102
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики за кошарка
2.933 ДЕН
Заштеда 30%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV8994-002
Детски патики за кошарка
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DC5216-004
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики за кошарка
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DC5216-401
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики за кошарка
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025617-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
3.354 ДЕН
Заштеда 40%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ0906-004
Детски патики за кошарка
2.463 ДЕН
Заштеда 35%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0665-300
Детски патики
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.