за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
eco
107 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DC3728-004
Машки патики за трчање
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2695-100
Машки патики за трчање
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DH2987-108
Машки патики
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DJ5962-600
Машки патики за фудбал
4.072 ДЕН
Заштеда 15%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DR2665-101
Машки патики за трчање
9.192 ДЕН
Заштеда 20%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2695-002
Машки патики за трчање
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DR2665-005
Машки патики за трчање
9.192 ДЕН
Заштеда 20%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3413-401
Машки патики за трчање
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A682-022
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
6.923 ДЕН
Заштеда 30%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH3394-200
Машки патики за тренинг
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DM0822-001
Машки патики за трчање
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD9293-001
Машки патики за трчање
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2695-003
Машки патики за трчање
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD9293-009
Машки патики за трчање
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV4022-005
Машки патики за трчање
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 1011B547-001
Машки патики за трчање
12.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1011B593-002
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки патики за трчање
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 1011B595-020
Машки патики за трчање
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1011B605-001
Машки патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B621-003
Машки патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 1011B547-400
Машки патики за трчање
12.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 1011B593-001
Машки патики за трчање
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 1011B595-400
Машки патики за трчање
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A398-960
Машки патики за тенис
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.