за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
eco
224 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A297-002
Машки патики
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A224-020
Машки патики
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B781-001
Машки патики за трчање
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HF1744-101
Машки патики
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HF1744-100
Машки патики
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ1566-101
Патики за кошарка за возрасни
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1237-001
Машки патики за тренинг
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G39WMB1
Машки outdoor патики
7.374 ДЕН
Заштеда 40%
12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2764-001
Машки патики
8.393 ДЕН
Заштеда 30%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9658-100
Машки патики
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ8963-101
Машки патики
13.032 ДЕН
Заштеда 20%
16.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ5013-001
Машки патики
4.945 ДЕН
Заштеда 50%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ3976-001
Машки патики
13.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN4590-004
Машки патики
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DN3577-600
Машки патики
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI3705-001
Машки патики
10.312 ДЕН
Заштеда 20%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN8490-002
Машки патики
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AH8050-005
Машки патики
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AH8050-002
Машки патики
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX1978-102
Машки патики за трчање
13.352 ДЕН
Заштеда 20%
16.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR2615-102
Машки патики за трчање
9.667 ДЕН
Заштеда 25%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4129-700
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки патики за трчање
17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CW4555-113
Машки патики
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.