за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Цена
maski
unisex
vozrasni
kosarka
156 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1383382-100
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1361901-005
Машка маица
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ6105-010
Машка маица
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5966-010
Машка маица
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7465-687
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB7465-010
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ0604-281
Машка маица
2.317 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DQ7376-011
Машка маица
1.867 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DQ7376-100
Машка маица
1.867 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV8436-010
Машка маица
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD0058-063
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DQ7368-045
Машка маица
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FJ2316-416
Машка маица
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219963-RS502
Машка маица
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219962-WW001
Машка маица
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.