за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
outdoor
273 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
12.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026735-002
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
5.993 ДЕН
Заштеда 25%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
6.280 ДЕН
Заштеда 15%
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
3.645 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2044241316
Машки outdoor патики
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
7.810 ДЕН
Заштеда 15%
9.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2044241010
Машки outdoor патики
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCZODR1
Женски outdoor патики
8.152 ДЕН
Заштеда 15%
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки outdoor патики
7.810 ДЕН
Заштеда 15%
9.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233B303-01
Детски outdoor патики
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
4.665 ДЕН
Заштеда 15%
5.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF223B302-01
Детски outdoor патики
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233G303-82
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
2.334 ДЕН
Заштеда 40%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF223G302-82
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCYWMB1
Машки outdoor патики
6.923 ДЕН
Заштеда 30%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
11.210 ДЕН
Заштеда 15%
13.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски патики
5.770 ДЕН
Заштеда 15%
6.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
8.405 ДЕН
Заштеда 15%
9.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
8.320 ДЕН
Заштеда 15%
9.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
8.320 ДЕН
Заштеда 15%
9.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
9.340 ДЕН
Заштеда 15%
10.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.935 ДЕН
Заштеда 15%
11.688 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.