Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

СЕКОГАШ ЗАБЕЛЕЖАН - СЕКОГАШ ИН

ОБУВКИ ЗА МОМЧИЊА
ОБЛЕКА ЗА МОМЧИЊА
ОБУВКИ ЗА ДЕВОЈЧИЊА
ОБЛЕКА ЗА ДЕВОЈЧИЊА

STAY ACTIVE

Најголемата понуда од новата колекција на детски обувки, облека и опрема е на само еден клик од вас. Nike, adidas, Champion, Reebok, Under Armour, New Balance и многу други брендови можете да ги најдете по одлични цени како и да нарачате онлајн.

 ЗА МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА
МАИЦИ И ШОРЦОВИ ЗА ДЕЦА

COOL KIDS

Во потрага сте по најквалитетната спортска гардероба за Вашите малечки? 

ИЗДВОЕНО ЗА ВАС

ПАПУЧИ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ЗА МОМЧИЊА
САНДАЛИ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ЗА ДЕВОЈЧИЊА

REEBOK

Новата Reebok колекција за деца е вистински избор за разиграни пролетни денови. Погледнете ги обувките кои можат да се пронајдат во нашата понуда и кои вашите малечки сигурно ќе ги обожуваат.

string(0) ""
string(0) ""