Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Нови авантури се пред вас! Не му дозволувајте на студеното време да ги расипе вашите планови. Бидете подготвени за есенските и зимските
денови и нарачајте некои од актуелните, машки модели на познатите брендови Nike, adidas, Champion, Reebok, New Balance и други.


Новата колекција на обувки, облека и опрема за мажи има сè што ви треба за вашите комбинациите да се истакнат и да се разликуваат од другите.
Погледнете ги моделите на брендовите Nike, adidas, Champion, Under Armour и други, кои ќе внесат вистинско освежување во вашата гардероба.

ADIDAS TERREX

Adidas TERREX колекцијата е синоним за стабилност, водоотпорност и максимална поддршка кога зборуваме за outdoor активностите, а посебно кога станува збор за hiking.

Ви ги претставуваме adidas X Speedflow копачките, кои ќе ви помогнат да ја разбудите најбрзата верзија од себе! Carbitex карбонските влакна на крампоните и Primeknit
технологијата од која е направено горништето, обезбедуваат совршена стабилност и удобност со секој ваш чекор.

 adidas X Speedflow

ОДБЕРЕТЕ ГО СВОЈОТ БРЕНД