за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Папучи

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
351 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-2Y2
Папучи за возрасни
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207565-5PS
Женски папучи
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206340-001
Папучи за возрасни
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207521-100
Папучи за возрасни
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207893-001
Детски папучи
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208180-6S0
Папучи за возрасни
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DM1251-400
Детски папучи
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207487-007
Детски папучи
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206772-988
Женски папучи
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-100
Папучи за возрасни
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 10001-6SW
Папучи за возрасни
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206750-4SS
Женски папучи
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-001
Папучи за возрасни
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи CN9675-006
Машки папучи
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208170-1FT
Папучи за возрасни
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 10001-3UG
Папучи за возрасни
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи 26877-AF993
Женски папучи
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи за возрасни
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DM8598-002
Машки папучи
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206810-730
Детски папучи
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи за возрасни
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 365953-01
Женски папучи
2.145 ДЕН
Заштеда 50%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 366122-02
Женски папучи
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Иако папучите најчесто се поврзуваат со спортовите на вода, затоа што најчесто ги гледаме како ги носат пливачите, ватерполистите или нуркачите, тие се носени и од останатите спортисти. Причината лежи во фактот дека папучите, по напорниот натпревар или тренинг, му даваат доволно простор на стопалото да се опушти.

Машки папучи, женски папучи и папучите за деца се достапни на Sport Vision Online Shop, но, покрај овие, сигурно има модели кои се класифицирани како lifestyle. Овие модели ги носиме на базен или плажа, но и во сите други прилики каде носењето на ова парче е прифатливо.

Сепак, ние ги избираме не само нашите папучи со посебна грижа, туку и папучите за најмладите. Папучи за момчиња и девојчиња, во смисла на дизајнот и удобноста, се целосно прилагодени на желбите на децата, така што лесно можете да најдете варијанти за плажа, но и модели наменети за носење на базен или тренинг. Шорцевите и костимите за капење секако се дел од оваа опрема, додека најразновидната спортска опрема наменета за најмладите е само дополнителен детаљ.