за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Големина
Прикажи повеќе
Цена
unisex
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
trening
27 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
3.830 ДЕН
Заштеда 20%
4.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.452 ДЕН
Заштеда 40%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
2.752 ДЕН
Заштеда 40%
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
2.202 ДЕН
Заштеда 35%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски чизми
2.932 ДЕН
Заштеда 40%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски чизми
3.421 ДЕН
Заштеда 30%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
2.332 ДЕН
Заштеда 40%
3.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.332 ДЕН
Заштеда 35%
3.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.392 ДЕН
Заштеда 40%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.032 ДЕН
Заштеда 40%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.392 ДЕН
Заштеда 40%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски чизми
1.794 ДЕН
Заштеда 55%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-700
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-400
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-101
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1044A077-401
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026436-401
5.634 ДЕН
Заштеда 40%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
2.791 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
2.572 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
2.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.032 ДЕН
Заштеда 40%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.432 ДЕН
Заштеда 40%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Детски патики
1.044 ДЕН
Заштеда 50%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.