за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Цена
zenski
skijanje
62 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица со долги ракави
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA233F613-52
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски дуксер
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA233F614-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
1.045 ДЕН
Заштеда 50%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA233F613-93
Женски дуксер
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA233F612-82
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски дуксер
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 9338-6XC-491
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
4.374 ДЕН
Заштеда 40%
7.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 9338-6XC-126
Женски дуксер
4.374 ДЕН
Заштеда 40%
7.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA223F655-90
Женски дуксер
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA223F656-10
Женски дуксер
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA223F656-01
Женски дуксер
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 54709584IO-990
Женски дуксер
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA203F600-05
Женски дуксер
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 32475-800
Женска јакна
4.756 ДЕН
Заштеда 60%
11.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 32481-101
Женска јакна
2.245 ДЕН
Заштеда 55%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 30905-442
Женска јакна
3.820 ДЕН
Заштеда 55%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 54909380X3-085
Женска јакна
6.759 ДЕН
Заштеда 45%
12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53028814X3-990
Женска јакна
13.923 ДЕН
Заштеда 30%
19.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 53027813X3-085
Женска јакна
10.939 ДЕН
Заштеда 45%
19.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F511-01
Женска јакна
6.573 ДЕН
Заштеда 30%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F513-82
Женска јакна
3.396 ДЕН
Заштеда 60%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F513-6U
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска јакна
3.396 ДЕН
Заштеда 60%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F506-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска јакна
4.156 ДЕН
Заштеда 60%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F505-84
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска јакна
3.396 ДЕН
Заштеда 60%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA233F509-52
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска јакна
3.396 ДЕН
Заштеда 60%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.