за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
under-armour
46 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски апостолки
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски апостолки
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025616-401
Патики за кошарка за возрасни
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3025060-103
Женски патики за тренинг
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026208-103
Женски патики за тренинг
6.954 ДЕН
Заштеда 40%
11.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025521-300
Женски патики за трчање
5.814 ДЕН
Заштеда 40%
9.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025521-001
Женски патики за трчање
5.814 ДЕН
Заштеда 40%
9.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025081-001
Патики за тренинг за возрасни
4.914 ДЕН
Заштеда 40%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026584-600
Женски патики за трчање
6.153 ДЕН
Заштеда 30%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026550-002
Женски патики за трчање
5.323 ДЕН
Заштеда 35%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026610-301
Патики за трчање за возрасни
6.038 ДЕН
Заштеда 35%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3027287-001
Патики за трчање за возрасни
6.038 ДЕН
Заштеда 35%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026610-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Патики за трчање за возрасни
6.038 ДЕН
Заштеда 35%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026732-102
Женски патики за трчање
6.103 ДЕН
Заштеда 35%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024191-302
Женски патики за трчање
3.774 ДЕН
Заштеда 40%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-601
Женски патики за тренинг
5.193 ДЕН
Заштеда 35%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025570-001
Патики за трчање за возрасни
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3024888-003
Женски патики за трчање
2.874 ДЕН
Заштеда 40%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026022-102
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за тренинг
5.323 ДЕН
Заштеда 35%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.