за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Asics Court FF 3 Novak Clay
Код на производ: 1041A364-400
Asics

Asics Court FF 3 Novak Clay

Код на производ: 1041A364-400
Машките патики за тенис Asics COURT FF 3 NOVAK CLAY од линијата NOVAK се инспирирани од идејата да бидат еден за друг и да живеат високо. Со зголемена контактна површина на ѓонот, овие патики создаваат стабилно слетување и го намалуваат оптоварувањето на телото. Како резултат на тоа, можете да вложите повеќе енергија во создавање моќен замав. За помазна транзиција, овие патики ви дозволуваат да вршите побрзи вртења за помалку време. Со доброто држење на ѓонот и системот за поддршка TWISTRUSS™, можете да туркате од земја со поголема моќност. Ова ви помага брзо да се опоравите и полесно да се вратите во подготвената положба. Спецификација: Плиток профил Врвки FLYTEFOAM™ технологија за лесно амортизирање и апсорпција на удари GEL™ технологија TWISTRUSS™ технологијата ја подобрува брзината и движењата на сечењето PGUARD™ штитник за прсти MONO-SOCK™ конструкција Ѓон AHARPLUS™.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики за тенис Asics COURT FF 3 NOVAK CLAY од линијата NOVAK се инспирирани од идејата да бидат еден за друг и да живеат високо. Со зголемена контактна површина на ѓонот, овие патики создаваат стабилно слетување и го намалуваат оптоварувањето на телото. Како резултат на тоа, можете да вложите повеќе енергија во создавање моќен замав. За помазна транзиција, овие патики ви дозволуваат да вршите побрзи вртења за помалку време. Со доброто држење на ѓонот и системот за поддршка TWISTRUSS™, можете да туркате од земја со поголема моќност. Ова ви помага брзо да се опоравите и полесно да се вратите во подготвената положба. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • FLYTEFOAM™ технологија за лесно амортизирање и апсорпција на удари
 • GEL™ технологија
 • TWISTRUSS™ технологијата ја подобрува брзината и движењата на сечењето
 • PGUARD™ штитник за прсти
 • MONO-SOCK™ конструкција
 • Ѓон AHARPLUS™

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Намена Тенис
  Боја Плава
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A449-402
  Цена 7.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A499-100
  Цена 11.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1041A335-103
  Цена 4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Asics Court FF 3 Novak Clay
  Патики
  Asics Court FF 3 Novak Clay