за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
unisex
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
nike
384 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DM1251-400
Детски папучи
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DV2242-100
Детски папучи
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DD8519-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски папучи
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CT6619-100
Папучите Nike Kawa SE JDI за момчиња ќе им дадат и самодоверба и удобност кога се на ба...
Детски папучи
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи BQ6831-402
Nike Kawa Shower се детски папучи со класичен дизајн кои се одлични за сите активности ...
Детски папучи
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи 819352-003
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Nike Kawa Slide се детски папучи со синтетички горен дел кои се прилагодува на контурит...
Детски папучи
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи 819352-100
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Детски папучи
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи 819352-602
Детски папучи
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 819353-001
Детски папучи
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи 819352-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски папучи
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи 819352-400
Детски папучи
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми DQ7109-400
Детски чизми
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чизми DD0303-001
Детски чизми
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чизми DD0304-005
Детски чизми
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чизми DD0304-600
Детски чизми
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чизми DD0303-005
Детски чизми
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чизми DD0303-600
Детски чизми
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 524872-004
Детски кондури
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Кондури BQ5372-003
Детски кондури
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Кондури BQ5372-200
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски кондури
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури BQ5373-001
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Nike MANOA YOUNGER KID’S BOOT. NIKE LU се детски длабоки патики за деца на возрас...
Детски кондури
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Кондури BQ5372-700
Детски кондури
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Кондури BQ5372-001
Детски кондури
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.