за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Outdoor corner

Време е за авантури на отворено!
Излезете од вашата комфорна зона и подгответе се за нови предизвици со обувки, облека и опрема од нашата outdoor понуда. 

Истражете го непознатото, поместете ги границите и освојувајте нови врвови со обувки,
облека и опрема од outdoor колекцијата за мажи. 

Подетално

Најдете ја најдобрата поддршка за секоја авантура на отворено 
и опремете се за нови предизвици со модели од outdoor понудата за жени. 

Подетално

ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ OUTDOOR БРЕНД

OUTDOOR ПОНУДАТА

На нашата онлајн продавница ве очекува најголемиот избор на модели од adidas, The North Face, Kander, Salomon, Ice Peak, Columbia, Jack Wolfskin и други.