за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
adidas Tensaur
Код на производ: IF8669
adidas

adidas Tensaur

Код на производ: IF8669
Код на производителот: LKK08
adidas Tensaur детските универзални патики за трчање ги поминуваат сите тестови додека децата се вртат, скокаат, одат или спринтаат во нив.Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси секоја облека. Гумениот ѓон е мазен за работа и не остава траги на подот. Погодни се и за трчање и за училиште. Лепенките овозможуваат да ги облечете додека сте во движење. Направени од низа рециклирани материјали, горниот дел од овие adidas Tensaur патики има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas во борбата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски универзални патики за трчање Плиток профил Лепенки Горен дел од синтетичка кожа Текстилна внатрешност Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
2.239 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Tensaur детските универзални патики за трчање ги поминуваат сите тестови додека децата се вртат, скокаат, одат или спринтаат во нив.Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси секоја облека. Гумениот ѓон е мазен за работа и не остава траги на подот. Погодни се и за трчање и за училиште. Лепенките овозможуваат да ги облечете додека сте во движење. Направени од низа рециклирани материјали, горниот дел од овие adidas Tensaur патики има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas во борбата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Детски универзални патики за трчање
 • Плиток профил
 • Лепенки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID0378
  3.859 ДЕН
  Заштеда 10%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Tensaur
  Патики
  adidas Tensaur