за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
under-armour
235 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1383382-100
Машка маица
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1361901-005
Машка маица
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1379451-001
Машка маица
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376830-001
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376830-390
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1382796-731
Машка маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1382796-449
Машка маица
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1380785-001
Машка маица
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1361469-400
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица за трчање
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1379110-697
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Маица за возрасни
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1345317-629
Машка маица
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1376860-468
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373302-486
Машка маица за фудбал
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374006-100
Машка маица за фудбал
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.