за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
1139 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A7W5OG6A1
Машки патики за тренинг
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
11.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241M102-02
Машки патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47313100
Машки outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241M102-10
Машки патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47460100
Машки outdoor патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCMKY41
Машки патики за тренинг
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за трчање за возрасни
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026998-002
Машки патики за трчање
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ1566-500
Машки патики за кошарка
9.766 ДЕН
Заштеда 15%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7625-300
Машки патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A3WKZ5M5
Машки патики
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ7533-101
Машки патики за кошарка
5.261 ДЕН
Заштеда 15%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4343-700
Патики за фудбал за возрасни
3.221 ДЕН
Заштеда 15%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машки патики за трчање
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1106-002
Машки патики за трчање
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CR50ZB
Машки патики
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2043991028
Машки патики
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.