за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Цена
zenski
trcanje
141 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1361371-963
Женска маица за трчање
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1376818-541
Женска маица за трчање
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1373331-100
Женска маица за трчање
2.513 ДЕН
Заштеда 30%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1373331-782
Женска маица за трчање
2.154 ДЕН
Заштеда 40%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374476-767
Женска маица за трчање
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
1.391 ДЕН
Заштеда 30%
1.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX0265-795
Женска маица за трчање
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX1025-894
Женска маица за трчање
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
1.321 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1361371-814
Женска маица за трчање
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
1.072 ДЕН
Заштеда 40%
1.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DD6478-507
Женска маица за трчање
1.792 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
1.852 ДЕН
Заштеда 40%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
1.244 ДЕН
Заштеда 50%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ9606-576
Женска маица за трчање
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLE...
Женска маица за трчање
1.492 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN TEE WOMEN е женска маица за трчање. Оваа маица, која е многу лесна, ...
Женска маица за трчање
804 ДЕН
Заштеда 55%
1.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица за трчање
926 ДЕН
Заштеда 70%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.