за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тегови

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Големина
Цена
maski
unisex
vozrasni
22 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW1206-0.5
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX PL01-1.25
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-1.5
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-0.5
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX PL01-2.5
774 ДЕН
Заштеда 40%
1.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX DB2174-8 YELLOW
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-3
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX PL01-10
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-1
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX DB 2133-2
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-2
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX DB 2133-1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
495 ДЕН
Заштеда 50%
990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX SIP183
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Ако постепено во тренингот воведувате вежби со различни тежини неизбежно е дека сте забележале промени. Вашите мускули реагираа и на тој начин тренингот станува се поинтензивен. Ова, сепак, не е чудно, затоа што тежините се повеќе од препорачан реквизит за сите што сакаат да ја подигнат својата форма на уште повисоко ниво и да го доведат телото до совршенство.

Теговите за раце, теговите за нозе како и останатата опрема за во фитнес центар, стана многу важен дел не само за рекреативните спортисти, туку и за професионалните спортисти, кои ги користат овие парчиња опрема за време на нивниот тренинг.

Тие се достапни, исто како и останатата спортска опрема во Sport Vision Online Shop. Наша препорака за сите вас кои сакате да го зголемите напорот на целото тело за време на тренингот (само внимавајте да не претерате) се плочките со тежина кои како реквизит се идеални за сите кардио вежби. Исто така и фитнес експандерите брзо ќе ги засакате затоа што постигнуваат неверојатни резултати. Изберете го идеалниот реквизит за тренинг во зависност од делот што сакате да го зајакнете или обликувате и нарачате уште денес на Sport Vision Online Shop.