за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Хеланки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
238 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Хеланки DD0252-675
Женски хеланки
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ5672-441
Женски хеланки
7.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DM7278-237
Женски хеланки
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DQ5692-493
Женски хеланки за трчање
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DQ5668-491
Женски хеланки за трчање
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FB5700-010
Женски хеланки
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377059-001
Женски хеланки
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1376820-044
Женски хеланки за трчање
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1379342-001
Женски хеланки за трчање
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377089-001
Женски хеланки
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1376763-001
Женски хеланки за трчање
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најпрепознатливите, а некои ќе кажат и типично спортско парче облека, секако тоа се хеланките. Тие уште од самиот почеток, се сметаат за многу важен елемент од спортските варијанти за тренинг, одењето на фитнес или трчање, додека lifestyle хеланките станаа тренд пред неколку сезони.

Хеланките се сметаат за најдобар избор за спортските активности пред се затоа што не сметаат за време на вежбањето, меѓутоа и поради тоа што одржуваат топлина, со што процесот на ладење на телото за време и после тренингот значително се успорува. Понудата на Sport Vision ја сочинуваат машки хеланки, женски хеланки и хеланки за девојчиња од препознатливи светски брендови. Помеѓу моделите секако се издвојуваат три-четврт варијантите, и тоа за трчање, тренинг или фитнес, меѓутоа и од долгите варијанти кои имаат иста намена.

Со хеланките целосно се прикладни и маиците, дуксерите, јакните, меѓутоа и патики кои ќе и дадат посебен печат на секоја ваша комбинација. Комбинирајте ги со посебно внимание, по боја, дезен или по модел, и пронајдете ја најдобрата спортска комбинација за секој тренинг, меѓутоа и lifestyle варијантата за секој ден.