за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
42
43
44
1X
2X
2XL
42 2/3
42-44
42-46
42-47.5
42.5
43 1/3
43-45
43.5
44 2/3
U1
U2
U3
U4
XL
81 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ1566-101
Патики за кошарка за возрасни
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ0882-102
Патики за возрасни
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK6BT
Патики за возрасни
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUK4W7
Патики за возрасни
3.834 ДЕН
Заштеда 40%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A3TKN6BT
Женски патики
3.595 ДЕН
Заштеда 50%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A38G1P0S
Патики за возрасни
3.894 ДЕН
Заштеда 40%
6.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A38G15U7
Патики за возрасни
2.994 ДЕН
Заштеда 40%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EYEBLK
Патики за возрасни
2.695 ДЕН
Заштеда 50%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EWZBLK
Патики за возрасни
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EE3BLK
Патики за возрасни
2.695 ДЕН
Заштеда 50%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000D3HY28
Патики за возрасни
3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
2.785 ДЕН
Заштеда 55%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ5423-003
Патики за кошарка за возрасни
10.792 ДЕН
Заштеда 20%
13.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
5.733 ДЕН
Заштеда 30%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
4.134 ДЕН
Заштеда 40%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
3.445 ДЕН
Заштеда 50%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
3.995 ДЕН
Заштеда 50%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
4.245 ДЕН
Заштеда 50%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1010302-1FG
Женски патики
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CP6LTP
Женски патики
5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CS0PRP
Женски патики
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за возрасни
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025616-401
Патики за кошарка за возрасни
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.