за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Trae Young 3
Код на производ: IE2704
adidas

adidas Trae Young 3

Код на производ: IE2704
Код на производителот: MDT90
Одете на теренот како професионалец adidas Trae Young 3 универзалните патики за кошарка. Овие патики се совршени за вашиот следен натпревар. Прославувајќи го уникатниот изглед на славниот кошаркар, умешноста што ја задоволува публиката и неговиот експресивен, футуристички стил на игра, овие патики се направени за оптимизирано движење и стабилност, два елементи од неговата игра што го издигнаа до статус на суперѕвезда. Средниот ѓон гарантира дека вашите најексплозивни движења може да се изведуваат со најголема брзина, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува поддршка. Со лесниот дизајн, тие обезбедуваат совршена рамнотежа на удобност и агилност, додека препознатливите детали додаваат храброст на вашиот изглед. Однесете ја вашата игра на следното ниво. Спецификација: Плиток профил Текстилен горен дел Текстилна внатрешност Гумен ѓон.
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9.5 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10.5 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Одете на теренот како професионалец adidas Trae Young 3 универзалните патики за кошарка. Овие патики се совршени за вашиот следен натпревар. Прославувајќи го уникатниот изглед на славниот кошаркар, умешноста што ја задоволува публиката и неговиот експресивен, футуристички стил на игра, овие патики се направени за оптимизирано движење и стабилност, два елементи од неговата игра што го издигнаа до статус на суперѕвезда. Средниот ѓон гарантира дека вашите најексплозивни движења може да се изведуваат со најголема брзина, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува поддршка. Со лесниот дизајн, тие обезбедуваат совршена рамнотежа на удобност и агилност, додека препознатливите детали додаваат храброст на вашиот изглед. Однесете ја вашата игра на следното ниво. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE2694
  8.404 ДЕН
  Заштеда 15%
  9.888 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Trae Young 3
  Патики
  adidas Trae Young 3