за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Vans SPORT LOW
Код на производ: VN000CTDYF5
Vans

Vans SPORT LOW

Код на производ: VN000CTDYF5
5.590 ДЕН
5.590 ДЕН
3.913 ДЕН
Заштеда: 1.677 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
  • 40.5 40.5 26
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CP6LTP
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A3TLC187
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CS0PRP
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Vans SPORT LOW
Патики
Vans SPORT LOW